Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Ponoči in zjutraj bo zmerno do pretežno oblačno. Predvsem na zahodu so še možne manjše padavine. Po nižinah vzhodne Slovenije bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 10, na Primorskem do 15 °C.
10°C | 17°C
sreda, 15.10.2018
9°C | 14°C
četrtek, 17.10.2018
11°C | 18°C
petek, 18.10.2018
11°C | 20°C
sobota, 19.10.2018
12°C | 20°C
Opozorila
Ponedeljek, 15.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Z donacijo hrane osrečili štirinožne ......


PROSTOVOLJSTVO

| |
21.10.2016      11:53
A A

Z donacijo hrane osrečili štirinožne varovance treh društev za zaščito živaliTrebanjsko društvo Animal Angels je z veseljem sprejelo donacijo
Trebanjsko društvo Animal Angels je z veseljem sprejelo donacijo
Deli:

V želji po pomoči živalim v stiski je SPAR Slovenija že četrto leto zapored ob svetovnem dnevu živali organiziral spletno dobrodelno akcijo »Scotty & Molly se zabavata«. Sodelujoči v akciji so na spletni strani www.scotty-molly.si od 28. septembra do 19. oktobra objavljali različne fotografije svojih ljubljencev, SPAR Slovenija pa je ob tem doniral društvom, ki nudijo pomoč živalim v stiski na različnih koncih Slovenije, skupaj več kot tono hrane in 1662 različnih priboljškov. Hrane so se tokrat razveselili varovanci društva Animal Angels Slovenija iz Trebnjega, Glas živali – Katja Novak iz Žalca in Društva za zaščito živali Pomurja iz Murske Sobote.

 

Trebanjsko društvo Animal Angels že od leta 2011 nudi neprecenljivo pomoč zavrženim, zlorabljenim in zanemarjenim živalim doma in v tujini. V skladu s svojo misijo osvešča ljudi o neodgovornem ravnanju in v lokalnem okolju pomaga zavetiščem ter socialno ogroženim posameznikom, ki imajo domačo žival, vendar zanjo ne morejo skrbeti. Predstavniki društva Animal Angels so tokratno donacijo pred trgovino SPAR Trebnje sprejeli v spremstvu svojih pasjih varovancev, ob njej jenjihoveobrazerazsvetlil iskren nasmeh, med kosmatinci pa se je razširil vesel lajež. Z ogledom naslednjih fotografij lahko tudi vi občutite pristno veselje, ki je zavladalo ob prejemu darovanih obrokov. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Trebnje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo občanov
Številka: 140
Izšla: 12.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.