Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 26°C
torek, 24.07.2018
15°C | 28°C
sreda, 25.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 26.07.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Izobraževanje za turistične vodnike


TURIZEM

| |
04.01.2017      10:07
A A

Izobraževanje za turistične vodnikeDeli:

Spoštovani!

 

Si želite potovati? … Ste družabni in zgovorni, hkrati pa vas zanima, kaj se dogaja okoli nas? … Ste gostoljubni? Poznate domače kraje in bi svoje znanje radi posredovali obiskovalcem? … Morda pa bi raje turiste popeljali izven meja Slovenije, v svojo priljubljeno državo?

 

Po 10-letnem premoru bo v Novem mestu ponovno potekalo izobraževanje za turistične vodnike. Namenjeno je vsem, ki bi si želite, da bi bilo vodenje sestavni del vašega življenja in seveda tudi vir vaših prihodkov. Vodenje za vas lahko postane nov hobi ali pa nova poklicna pot, sami pa se boste odločili, kako daleč od doma se boste podali!

 

Na izobraževanju boste pridobili znanja s številnih področij od geografije, zgodovine, arheologije, etnologije in umetnostne zgodovine. Posebno pozornost bomo namenili osnovam turističnega vodenja, psihologiji vodenja skupin ter poslovanju v turizmu, svoje veščine pa boste lahko izpopolnili tudi na praktičnem vodenju.

 

KDAJ?

  • Teoretični del:
    • začetek predavanj: petek, 13. 1. 2017  J
    • razpored: petek popoldne + sobota ves dan   /    4 zaporedni vikendi
  • Praktični del:
    •  vodenje na terenu: predvidoma marca 2017 (točen datum bo določen naknadno).

 

OBSEG IZOBRAŽEVANJA: 

  • 60+  ur (48 ur predavanj, 12 ur praktično vodenje na terenu)

 

CENA:

  • 230 €  (30 € popust za dijake, študente, brezposelne, upokojence in člane TD)

 

Cena vključuje:

-          gradivo za pripravo na izpit, teoretični  in praktični del

-          mentorstvo za izdelavo seminarske naloge (za potrebe za pridobivanja licence pri GZS)

 

POTRDILO O OPRAVLJENEM IZOBRAŽEVANJU

Vsi udeleženci, ki bodo opravili teoretični in praktični del izobraževanja, bodo prejeli potrdilo Regionalne destinacijske organizacije o opravljenem izobraževanju. Možen je tudi vpis izobraževanja v NEFIKS.

 

Kliknite na povezavo, ki vas bo usmerila do elektronske prijave - TUKAJ.

Napotke za plačilo kotizacije boste prejeli potem, ko boste izpolnili elektronsko prijavo.

 

V kolikor imate dodatna vprašanja, nam pišite na elektronski naslov turisticni.vodniki@gmail.com.  

 

Pohitite s prijavo, število mest je omejeno!

 

Z vodniškimi pozdravi,

Polonca Centa, prof.  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Trebnje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!