Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
15°C
7°C
JUTRI
17°C
7°C
1769

Poziv javnosti za posredovanje predlogov lokacij za merjenje hitrosti

ZADEVA: Poziv javnosti za posredovanje predlogov lokacij za merjenje hitrosti

 

Glede na številčne pobude občanov o umirjanju hitrosti skozi naselja, je občinsko redarstvo že v preteklih letih izvajalo na kritičnih mestih merjenje hitrosti. Konstanten nadzor je prinesel tudi rezultate, saj je zaznati na določenih cestah upad povprečne hitrosti, zmanjšalo se je tudi število prekrškov.

Slednje, da zagotovimo varnost vseh občanov, si želimo doseči na območju celotne občine, saj je prevelika hitrost še vedno glavni krivec vseh prometnih nesreč. Zato vas vabimo, da podate svojo pobudo oz. željo za postavitev merilca hitrosti. Pobudo lahko naslovite pisno na naslov Skupna občinska uprava občin Dolenjske, Seidlova 1, 8000 Novo mesto ali elektronsko na naslov souod@novomesto.si ali pa nam jo sporočite preko tel. št. 07 39 39 270.

 

Skupaj prispevajmo za večjo varnost v prometu!

 

 

 Skupna občinska uprava občin Dolenjske

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi