Logo MojaObčina.si
JUTRI
22°C
5°C
SOB.
15°C
10°C
8395

POSLOVIL SE JE ANDREJ BAJUK, DIREKTOR PODJETJA TEM ČATEŽ, D.O.O.

 

»Dober, plemenit človek, ki je z nami živel,
nam ne more biti odvzet,
kajti v našem srcu je zapustil svetlo sled
svoje dobrote in plemenitosti.
(Thomas Carlyle)«

 

Poslovil se je Andrej Bajuk, direktor podjetja Tem Čatež, d.o.o., gospodarstvenik z inovativno poslovno filozofijo, ki je ustvarjal presežke in s svojim delovanjem pomembno sooblikoval gospodarsko, družbeno in lokalno okolje.

Andrej Bajuk je z uspehi pri vodenju podjetja in delovanjem v širši lokalni skupnosti dokazoval svojo odličnost v zadovoljstvo vseh deležnikov. Njegova povezanost in sodelovalnost z lokalnim okoljem pri številnih dejavnostih in projektih sta bila izjemnega pomena in prispevka za razvoj Čateža in občine. Svoja vrata je pogosto odpiral in se odzival na najrazličnejše akcije in potrebe z različnih področjih družbenega življenja v občini Trebnje, za kar smo mu izjemno hvaležni.

Iskreno sožalje njegovi družini, prijateljem in sodelavcem.

 

Mateja Povhe, županja Občine Trebnje

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi