Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
21°C
12°C
JUTRI
21°C
12°C

9. veteransko tekmovanje v streljanju z MK puško za pokal Franca Uršiča

OZVVS Trebnje smo uspešno izvedli 9. tekmovanje v streljanju z malokalibrsko puško za pokal Franca Uršiča. Tekmovanje je potekalo v soboto, 29. 5. 20210. Tekmovanja so se udeležile ekipe OZVVS Trebnje, OZVVS Dolenjska, OZVVS Bela krajina, OZSČ Novo mesto, ZB za vrednote NOB Trebnje in Vojašnica Franca Uršiča Novo mesto. Tekmovanje je potekalo v sproščenem in družabnem vzdušju, kljub temu pa je bilo čutiti dovolj tekmovalnega naboja. Tekmovanje je bilo ekipno in posamezno. Najboljše tri ekipe so prejele pokale, najboljšim posameznikom pa so bile podeljene medalje.

Razvrstitev v ekipnem delu:

1. OZSČ Novo mesto

2. OZVVS Trebnje

3. OZVVS Dolenjska

Razvrstitev posamezno:

1. Hajšek Mirko, OZSČ Novo mesto

2. Fortuna Anton, OZSČ Novo mesto

3. Progar Franc, OZVVS Trebnje


Marko Kotar

OZVVS Trebnje

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi