Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
8°C
-4°C
NED.
13°C
-2°C
2731

OBJAVLJAMO PROMOCIJSKO GRADIVO ZA ZAMEJITEV ŠIRJENJA OKUŽB S SARS-CoV-2

Na prošnjo Nacionalnega inštituta za javno zdravje, Območne enote Novo mesto, objavljamo promocijsko gradivo za zamejitev širjenja okužb s SARS-CoV-2 in skušamo na ta način pomagati pri ozaveščanju prebivalstva in vzpodbujanju ohranitvi zdravja vseh nas.

 

Pripravljene vsebine so primerne za podajanje strokovnih informacij laični populaciji in so pripravljane na enostaven ter razumljiv način, uporabijo se lahko na spletnih straneh, oglasnih deskah, lokalnih časopisih, družbenih omrežjih in podobno.

 

Vljudno vas prosimo, da priloženo promocijsko gradivo izobesite ob vhodu v prostore vašega lokala, v vaši trgovini ali prostorih vašega društva, objavite na vaši spletni strani ali družbenem omrežju ter s tem pripomorete k ozaveščanju prebivalstva o načinih za preprečevanje širjenja okužb s SARS-CoV-2.

 

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje.

 

Občinska uprava Občine Trebnje

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi