Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
12°C
-2°C
JUTRI
10°C
3°C
Deli
932

»KAJ VEŠ O PROMETU?« za šol. l. 2017/2018


»KAJ VEŠ O PROMETU?« za šol. l. 2017/2018

 

Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu pri Občini Trebnje je v torek, 15. 5. 2018 v Trebnjem, v sodelovanju z ZŠAM Trebnje,  organiziral medobčinsko kolesarsko tekmovanje »Kaj veš o prometu?« za šolsko leto 2017/2018. Tekmovanja se je udeležilo 22 učencev predmetne stopnje Osnovnih šol Trebnje, Veliki Gaber in Mokronog, in sicer na ravni nižje in višje kategorije. Tekmovalci so se najprej pomerili v teoretičnem znanju z reševanjem testov preko računalnikov v računalniški učilnici PŠ Dolenja Nemška vas, nato se je tekmovanje preselilo na območje Obrtniške ulice, kjer je bil start ulične vožnje, ki se je zaključila s ciljem pri PŠ Dolenja Nemška vas, ki je bila tudi letošnja gostiteljica tekmovanja. Po opravljeni ulični vožnji, so se tekmovalci pomerili še v spretnostni vožnji na poligonu. Sodniki tekmovanja so ves čas budno spremljali veščine kolesarjev kot udeležencev v prometu in na podlagi njihovih točkovanj so bili razglašeni naslednji rezultati:

 

  • posamezniki (nižja kategorija):

Uvrstitev

Ime in priimek

Šola

1.

Nika Tijana Grabnar

OŠ Mokronog

2.

Klara Kajič

OŠ Trebnje

3.

Lovro Bone

OŠ Trebnje

 

  • posamezniki (višja kategorija):

Uvrstitev

Ime in priimek

Šola

1.

Pika Prosenik

OŠ Trebnje

2.

Žiga Oven

OŠ Trebnje

3.

Anže Pintar

OŠ Veliki Gaber

 

  • ekipno (nižja kategorija):

Uvrstitev

Šola

1.

OŠ Mokronog

 

  • ekipno (višja kategorija):

Uvrstitev

Šola

1.

OŠ Trebnje

 

Najbolje uvrščena tekmovalka s kvalifikacijskega medobčinskega kolesarskega tekmovanja je Nika Tijana Grabnar, učenka OŠ Mokronog, ki se bo v soboto, 26. 5. 2018, na površinah Osnovne šole Majde Vrhovnik, Gregorčičeva 16, 1000 Ljubljana, udeležil že 50. državnega kolesarskega tekmovanja »Kaj veš o prometu?«.

Vsem udeležencem tekmovanja iskrene čestitke za dosežene rezultate!

 

SPVCP Občine Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij