Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
12°C
JUTRI
28°C
12°C
Oceni objavo

Občina Trebnje sofinancira sterilizacije in kastracije lastniških mačkov

 

Občina Trebnje tudi v letošnjem letu nadaljuje z izvajanjem subvencioniranja storitve sterilizacije mačk in kastracije mačkov.  Do subvencionirane storitve ste upravičeni lastniki živali s stalnim prebivališčem v Občini Trebnje, kar dokazujete s predloženim osebnim dokumentom. Upravičenec lahko koristi subvencionirano storitev po ceni 20,00 EUR za žival in za največ dve živali na isto stalno bivališče. Preostali strošek posega krije Občina Trebnje. Za prijavo živali na poseg kontaktirajte Veterinarsko postajo Trebnje na tel. 07 34 82 122.

Število sofinanciranih posegov je omejeno. Akcija poteka do konca meseca novembra oz. do porabe sredstev.

 

Občinska uprava Občine Trebnje

Oglejte si tudi