Logo MojaObčina.si
DANES
5°C
4°C
JUTRI
6°C
5°C

V kinu z godbo in mažoretami

V Trebnjem so novembra na svoj račun prišli tudi ljubitelji velikih platen. V kulturnem domu so vnovič gostili projekt Moj kino, ki je tretji novembrski petek prinesel možnost ogleda treh filmskih uspešnic. Najprej so na svoj račun prišli najmlajši, ki so si ogledali sinhronizirano animirano pustolovščino Kung fu tačke. Podobno je bila na ogled še ena sinhronizirana animirana uspešnica, in sicer Vesela pošastna družina 2.

Zvečer pa so si obiskovalci v Kulturnem domu Trebnje ogledali še slovensko komično dramo Orkester. Gre za filmsko zgodbo, ki spremlja rudarski pihalni orkester iz Zagorja ob Savi, ki se napoti na gostovanje v pobrateno mesto v Avstriji. Slovensko uspešnico so si ogledali brez vstopnine, da je bila filmska projekcija drugačna, pa so s svojim nastopom poskrbeli člani Občinskega pihalnega orkestra Trebnje in Trebanjske mažorete. 

Projekt filmskih projekcij je pripravlja trebanjska izpostava Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti (JSKD), omogoča pa ga Občina Trebnje.

 

Joži Sinur, JSKD OI Trebnje

Foto: JSKD OI Trebnje in S.Š.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi