Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 27°C
torek, 22.07.2018
17°C | 26°C
sreda, 24.07.2018
15°C | 28°C
četrtek, 25.07.2018
16°C | 29°C
petek, 26.07.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
27°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Trebanjski turisti ponovno presenetili ......


KULTURA, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
10.03.2017      19:28
A A

Trebanjski turisti ponovno presenetili občanke in občaneDeli:

 

 

Dočakali smo pomlad, s kurenti smo uspešno pregnali zimo in ponovno je prišel čas za obdarovanje občank in občanov ter obujanje in ohranjanje starih običajev. Tako smo tudi letos trebanjski turisti pripravili spomladanske šopke z glinenimi izdelki ter z njimi obdarili naključne mimoidoče občanke ob dnevu žena 8.marca. Da pa ne bi bil moški del občanov prikrajšan, smo tudi za njih pripravili tradicionalno trnjevo vejico s suhimi slivami in domačo viljamovko ter jih presenetile na njihov dan, dan 40. mučenikov. Kot se je izkazalo smo namen dosegli, saj so bile tako občanke, kot občani prijetno presenečeni. Obojim pa trebanjski turisti želimo prijetne dni tudi v prihodnje.

 

 

Turistično društvo Trebnje

Maja Jarc, predsednica
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Trebnje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!