Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
2°C
-3°C
JUTRI
5°C
-2°C
5519

Trebanjski turisti ponovno presenetili občanke in občane

 

 

Dočakali smo pomlad, s kurenti smo uspešno pregnali zimo in ponovno je prišel čas za obdarovanje občank in občanov ter obujanje in ohranjanje starih običajev. Tako smo tudi letos trebanjski turisti pripravili spomladanske šopke z glinenimi izdelki ter z njimi obdarili naključne mimoidoče občanke ob dnevu žena 8.marca. Da pa ne bi bil moški del občanov prikrajšan, smo tudi za njih pripravili tradicionalno trnjevo vejico s suhimi slivami in domačo viljamovko ter jih presenetile na njihov dan, dan 40. mučenikov. Kot se je izkazalo smo namen dosegli, saj so bile tako občanke, kot občani prijetno presenečeni. Obojim pa trebanjski turisti želimo prijetne dni tudi v prihodnje.

 

 

Turistično društvo Trebnje

Maja Jarc, predsednica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!