Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
0°C
-2°C
NED.
2°C
-1°C
Deli
7471

Trebanjski turisti na sejmu v Ljubljani

Člani Turističnega društva Trebnje smo se tudi letos udeležili sejma Natour Alpe-Adria, ki je potekal med 31. 1. 2018 in 3. 2. 2018 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Številne obiskovalce so ponovno najbolj zanimale pohodniške in kolesarske poti, lokalna kulinarika in naravne znamenitosti. Za sodelovanje se zahvaljjujemo Občini Trebnje, Ireni Blaznik, Kmetiji Uhan, Alešu Smoliču, Damjanu Popelarju, in Dobrotam dolenjske. Skupaj smo ponovno pokazali kako bogata je naša občina z naravnimi in kulturnimi znamenitostmi.

TD Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij