Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
24°C
5°C
TOR.
13°C
9°C
Deli
2660

Proslava ob dnevu samostojnosti in enotnosti v Dobrniču

V sredo, 19. decembra 2018, je Kulturno turistično društvo Dobrnič v sodelovanju s Podružnično šolo Dobrnič pripravilo proslavo v počastitev dneva samostojnosti in enotnosti. V bogatem kulturnem programu v prvem delu domoljubne prireditve so bile izpostavljene vrednote, ki jih učenci osvajajo v tem šolskem letu. Odgovornost, predanost, učenje iz lastnih napak, uravnoteženost, fleksibilnost so navade, ki bodo učencem pomagale pri njihovih dejanjih v nadaljnem življenju. V prazničnem delu proslave, ki pa je bil bolj razigran, so nastopili člani ansambla NEMIR. Ti so se najprej predstavili z našimi domačimi talenti - pevkami Otroškega pevskega zbora PŠ Dobrnič, ki so suvereno zapele nekaj pesmi ob spremljavi ansambla. V zadnjem delu prireditve je ansambel Nemir razveselil številne obiskovalce prireditve s svojimi največjimi uspešnicami in jih popeljal v praznično vzdušje.

Vsem številnim obiskovalcem se zahvaljujemo za obisk.
A.K.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi