Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
17°C
JUTRI
18°C
16°C
Oceni objavo

Jole Cole začaral mlado publiko

V Trebnjem se že tradicionalno junija odvija Otroško rajanje, projekt Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti (JSKD), Območne izpostave Trebnje, ki je namenjen najmlajšim. Projekt zajema predstavo za otroke, dogodek pa obogatijo z dodatno animacijsko vsebino.

Zaradi nestanovitnega vremena se je tokratno rajanje odvijalo v trebanjskem kulturnem domu, kjer so si obiskovalci najprej ogledali čarovniško predstavo. Čarodej Jole Cole, ki se je specializiral za otroško magijo, je osvojil otroška srca, navdušil pa je tudi tiste malo bolj velike. A s čarovniško predstavo čarobnosti še ni bilo konec. Za obiskovalce, ki so napolnili trebanjsko dvorano, so po predstavi pripravili še sladkorno peno in mini palačinke, s katerimi so se lahko posladkali. 

Projekt Otroškega rajanja, ki bo v Trebnjem spet septembra, je pripravila trebanjska izpostava JSKD v sodelovanju s Knjižnico Pavla Golie Trebnje, omogočila pa ga je Občina Trebnje.

Joži Sinur, JSKD OI Trebnje

Foto: JSKD OI Trebnje

Oglejte si tudi