Logo MojaObčina.si
DANES
5°C
4°C
JUTRI
6°C
5°C

Skupaj za varni jutri

LAS STIK v sodelovanju s štirimi LAS iz Slovenije izvaja projekt Skupaj za varni jutri, ki bo pomembno prispeval k širjenju že obstoječe mreže javno dostopnih avtomatskih defibrilatorjev (AED) tudi v občini Trebnje.

Občina Trebnje je v okviru projekta nabavila in namestila 10 novih javno dostopnih avtomatskih defibrilatorjev (AED).

Poleg dostopnega defibrilatorja je v primeru srčnega zastoja enako pomembno, da ga morebitni očividci znajo uporabiti. Na območju občine Trebnje se tako v polnem teku izvajajo usposabljanja iz temeljnih postopkov oživljanja in uporabe defibrilatorja (AED).

Izvajajo se tako osnovna usposabljanja kot tudi razširjena usposabljanja, ki so namenjena predvsem prvim posredovalcem.

Vse zainteresirane obveščamo, da se bodo usposabljanja izvajala vse do maja naslednjega leta, tako da vas vabimo, da nam pišete na las-stik@ciktrebnje.si ali pokličete na 07 34 82 103. Vsa usposabljanja so za udeležence brezplačna.

Pridi tudi ti – nikoli ne veš kdaj bo kdo potreboval tvojo pomoč.

                                                                                                                                Liljana Omerzu, koordinatorka

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi