Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
34°C
16°C
JUTRI
35°C
18°C

PROJEKT S.P.A.C.E. V TREBNJEM

Projekt S.P.A.C.E. je evropski projekt, ki preko uličnih debat spodbuja aktivno državljanstvo. V četrtek 25. aprila smo ga izvedli tudi v Trebnjem.

 Vprašanje: »Kaj bi spremenili v Evropi?«, smo zastavili pred OŠ Trebnje. Odgovarjali so učenci 9. razreda, na začetku nesigurni, potem pa vedno bolj pogumni in ustvarjalni. Z nekaj spodbude so se ideje kar iskrile in na papir so se izlile želje, razmišljanja in potrebe naših najstnikov. Kako globoka so njihova razmišljanja in opažanja, se je razkrilo na njihovih zapisih, ki smo jih zapisali in obesili pred šolo.

Občina Trebnje bo v septembru organizirala in izvedla zaključni dogodek projekta  S.P.A.C.E. v Trebnjem. Komaj čakamo.

 

Ideje učencev si lahko preberete na fotografijah v spodnji galeriji.

Oddelek za družbene in gospodarske dejavnosti
TIC Trebnje

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi