Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.07.2018

pretežno oblačno
Ponoči se bo dogajanje umirilo. Zjutraj pa se bo na zahodu ponovno zmerno pooblačilo, možna je kakšna ploha ali nevihta. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
18°C | 30°C
nedelja, 22.07.2018
17°C | 27°C
ponedeljek, 23.07.2018
17°C | 28°C
torek, 24.07.2018
16°C | 28°C
Opozorila
Petek, 20.7.2018 ob 18h
Zvečer bodo v notranjosti še nastajale nevihte, možna so krajevna neurja.
18°C
30°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Imate projektno idejo in razmišljate, kako bi ......


EVROPSKI PROJEKTI

| |
21.12.2016      11:53
A A

Imate projektno idejo in razmišljate, kako bi jo uresničili?Deli:

V kolikor razmišljate o operaciji, ki bi pozitivno prispevala k razvoju okolja, vas vabimo, da si ogledate možnosti, ki jih ponuja 1. Javni poziv za izbor operacij za uresničevanje ciljev Strategije lokalnega razvoja na območju LAS STIK.

 

Namen javnega poziva je izbor operaciji, katerih rezultati prispevajo k uresničevanju Strategije lokalnega razvoja na območju LAS STIK v letu 2016 in sofinanciranje njihovih stroškov. Javni poziv se izvaja kot podpora za izvajanje lokalnega razvoja, ki ga vodi skupnost, in znotraj tega v okviru podukrepa »Podpora za izvajanje operaciji v okviru strategije lokalnega razvoja, ki ga vodi skupnost«. Sredstva za sofinanciranje je LAS STIK dodelilo Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano v okviru Evropskega kmetijskega sklada za razvoj podeželja (EKSRP). Okvirna skupna višina razpoložljivih sredstev za sofinanciranje znaša 408.000 evrov. Delež sofinanciranja upravičenih stroškov znaša 85%. Javni razpis je bil objavljen 30. novembra 2016 in je odprt do 28. februarja 2017.

Vse o razpisu si lahko preberete na spletni strani LAS STIK: http://www.las-stik.si/javni-pozivi/javni-pozivi-1.html.

 

V kolikor potrebujete dodatne informacije ali pojasnila, smo vam na voljo na 07 34 62 103 ali na las-stik@ciktrebnje.si.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Trebnje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!