Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
24°C
5°C
JUTRI
16°C
10°C
Deli

Brezplačno energetsko svetovanje Ensvet na Gregorjevem sejmu v Novem mestu

Od 9. - 12. marca bo v Novem mestu pri nakupovalnem centru Qlandia potekal že 24. Gregorjev sejem, na katerem bodo z brezplačnimi nasveti o učinkoviti rabi energije in obnovljivih virih energije sodelovali tudi svetovalci neodvisne svetovalne mreže Ensvet.
Postavite jim lahko kakršnakoli vprašanja v zvezi z gradnjo in obnovo stavb, z vzdrževanjem in ohranjanje dobre klime v prostorih, kako sanirati plesen in zakaj sploh nastane, kako zmanjšati račun za električno energijo ali porabiti manj kurjave, odgovarjali pa bodo tudi na vprašanja povezana s pridobitvijo subvencij Ekosklada.
Vsak dan vam bosta v delovnem času sejma na voljo dva usposobljena svetovalca, za svetovanje pa se ni potrebno prijaviti. Če imate konkretna vprašanja glede porabe energije ali gradnje, lahko sabo prinesete tudi račune, načrte in ostalo relevantno dokumentacijo.
Vljudno vabljeni!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi