Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
0°C
-1°C
JUTRI
2°C
-1°C

7. dobrodelno 12 urno kolesarjenje po Občini Trebnje

3213
Organizator: ŠD Ad-venture.si in KD Gorenje Ponikve
Deli

Čas beži in že sedmič zapored bomo otvorili kolesarsko sezono z druženjem za dober namen!

Že v naprej se zahvaljujemo vsem, ki nas vsako leto znova obiščete in z dobro željo v srcu prikolesarite od blizu in daleč! Zgodbe, ki jih dobrodelno kolesarjenje v Trebnjem piše, so enostavno nepozabne - HVALA VAM!

Kot že tolikokrat doslej, je start in cilj kolesarjenja v mestnem parku pri občini Trebnje. Krožna trasa v razdalji 25km je primerna za vse, ki vsaj občasno sedete na kolo in je v celoti asfaltirana. Poteka po mirnih podeželskih cestah in je primerna tudi za družine; zahtevnost je srednja s 25 kilometri in 350 višinskimi metri vzponov in spustov na krog.

Vabljeni, da se nam pridružite zgolj za pozdrav, en krog ali dvanajst krogov! Izbira je kot vedno vaša, tako kot odločitev za pomoč bližnjemu.

Hvala in se vidimo na 7. dobrodelnem kolesarjenju v Trebnjem!

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!