Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
13°C
6°C
JUTRI
15°C
3°C

17. pohod po odseku evropske pešpoti E7 - Poti Mare Rupena

Organizator: KULTURNO TURISTIČNO DRUŠTVO DOBRNIČ


Vabimo vas na 17. pohod po odseku Evropske pešpoti E7 - Poti Mare Rupena, ki ga organizira Kulturno turistično društvo Dobrnič: v nedeljo, 13. oktobra 2019.

 

Pohodniki se bodo na pot proti Dobrniču odpravili z vodiči iz Dolenjskih Toplic (22 km) ob 6. uri izpred Zdraviliškega doma, iz Žužemberka (12 km) pa ob 7.30 s trga pred gradom. Pohod se bo končal v Dobrniču okrog poldneva. Po končani osrednji proslavi v spomin 1. kongresa SPŽZ bo okrog 14. ure za pohodnike organiziran avtobusni prevoz iz Dobrniča na izhodišči. Zjutraj bo avtobus iz Dobrniča odpeljal ob 5.30 v Dolenjske Toplice ter ob 7. uri v Žužemberk. Pohodniki naj se na pot odpravijo z ustrezno kondicijo in primerno pohodniško opremo za sredogorje. Startnina bo 10 EUR (vključuje prevoz, hrano in pijačo na poti in na cilju ter uporabno darilce).

 

Za okrepčilo na poti bosta poskrbela Vinogradniško društvo »Lisec« in KTD Dobrnič.
Pohodniki in drugi obiskovalci si bodo v Dobrniču v kulturnem domu ta dan ogledali tudi razstavo likovnih del, ki so nastala na Extemporu Lisec 2019.

 

Zaradi lažje organizacije prosimo pohodnike za predhodne prijave:

- telefon: 051 324 665 ali 031 362 191

- elektronska pošta: ktddobrnic@gmail.com

 

Dodatne informacije: Kulturno turistično društvo Dobrnič www.dobrnic.si

 Všečkaj objavo

Oglejte si tudi