Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.11.2017

oblačno
Ponoči se bo od zahoda postopoma pooblačilo, nekaj jasnine bo zjutraj še na severovzhodu. Tam bo ponekod pihal jugozahodnik. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do 6, na Primorskem od 7 do 10°C.
6°C | 12°C
nedelja, 26.11.2017
2°C | 5°C
ponedeljek, 27.11.2017
-6°C | 6°C
torek, 28.11.2017
-6°C | 6°C
Opozorila
Petek, 24.11.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Kanalizacija Tabor jug


OBČINSKE

| |
27.05.2013      11:00
A A

Kanalizacija Tabor jug


Ob začetku leta 2013 smo vas v Novicah obvestili, da bomo v primeru uspešne prijave na 6. javnem razpisu pričeli z izgradnjo kanalizacije Tabor jug. Gre za odsek kanalizacije od križišča pri Zadrugi v Taboru do odcepa ceste na Vinograde v skupni dolžini nekaj manj kot en kilometer.


Načrt kanalizacije - trasa
Načrt kanalizacije - trasa
Deli:

Sedaj vas lahko že obvestimo, da smo bili skupaj z drugimi občinami Spodnje Savinjske doline na razpisu uspešni ter da smo uspešno tudi že izvedli Javni razpis za izbiro izvajalca. Na razpis za izgradnjo javne komunalne infrastrukture v občinah spodnje Savinjske doline se je prijavilo kar osemnajst izvajalcev. Veseli in zadovoljni smo, da je bil na razpisu za izgradnjo Kanalizacije Tabor jug najugodnejši izvajalec domače savinjsko podjetje Plima Žalec d.o.o., ki je poznan kot kvaliteten in zanesljiv partner pri izvajanju raznih del na področju komunalne infrastrukture. Izvajalec je bil 14. 5. 2013 že uveden v delo, tako, da lahko pričakujemo zanesljiv pričetek in zaključek del še v letošnjem letu. Ob tej informaciji obveščamo vse občane ob bodoči trasi kanalizacije, da lahko pričnejo z aktivnostmi za priključitev na javno kanalizacijo. Skladno z  Odlokom o odvajanju in čiščenju komunalne in padavinske odpadne vode na območju občin Braslovče, Polzela, Prebold, Tabor, Vransko in Žalec (Uradni list RS, št. 1/12 z dne 6.1.2012) je priključitev na območjih kjer se gradi, obnavlja ali je zgrajena javna komunalna infrastruktura, obvezna. Postopek za priključitev obstoječih objektov je sledeč:

 

-          Vloga za izračun komunalnega prispevka (obrazec na spletni strani ali v sprejemni pisarni Občine Tabor),

-          Plačilo komunalnega prispevka,

-          Vloga na JKP d.o.o. za Soglasje za priključitev na javno kanalizacijsko omrežje,

-          Izvedba priključka na javno kanalizacijsko omrežje.

 

Ob izgradnji kanalizacije Tabor jug nas čaka še nekaj obveznih nalog in tudi izzivov (predvsem na področju javnega vodovoda, javne razsvetljave in varnosti v cestnem prometu) zato vse občane prosimo za razumevanje, sodelovanje in seveda tudi za čim hitrejšo izvedbo aktivnosti za priključitev na javno kanalizacijsko omrežje. Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na Občini Tabor: Simon Jan 037057085.

 

 

Simon Jan


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Tabor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!



Bodite prvi pri oddaji mnenja.