Logo MojaObčina.si

Tabor

JUTRI
30°C
18°C
SRE.
33°C
16°C
1601

LETOVANJE OTROK OD 5. DO VKLJUČNO 14. LETA STAROSTI V POREČU

Društvo prijateljev mladine občine Žalec v sodelovanju z Zavodom za letovanje in rekreacijo otrok Ljubljana tudi v letu 2021 organizira letovanje otrok v Hostlu Šiška v Poreču – naselje Špadići. Letovanje je namenjeno otrokom od dopolnjenega 5. do vključno 14. leta starosti, prednost imajo otroci, ki jih bodo predlagali vrtec in osnovne šole ter imajo priporočila osebnih zdravnikov in otroci z območja Občine Žalec. Glede na razpoložljiva mesta se lahko prijavijo tudi drugi zainteresirani otroci.

Počitniški dom leži v naselju Špadiči v neposredni bližini morja.

Termini letovanja: 1. izmena: od 29. 7. do 5. 8. 2021,  2. izmena: od 5. 8. do 12. 8. 2021.

Prijavnice lahko prevzamete pri svetovalnih delavkah na osnovnih šolah, v Hiši sadeži družbe v Žalcu, na CSD Žalec, objavljene pa so tudi na spletnih straneh Društva prijateljev mladine občine Žalec, Zavoda za kulturo, šport in turizem Žalec, Občine Tabor in Občine Žalec.

Več v prilogi!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi