Logo MojaObčina.si

Sveti Andraž v Slovenskih goricah

DANES
2°C
-4°C
JUTRI
1°C
-6°C

zaposlitev

Podravska regija
Sobota, 06. Februar. 2021

Optometrist (m/ž)

Morela Okulisti, d.o.o.
  • redno zaposlitev
  • stimulativno plačilo
  • velik poudarek dajemo strokovnemu razvoju zaposlenih
  • spodbujamo učenje ali nadgrajevanje znanja tujih jezikov
  • svobodo pri izvedbi projektov
  • dinamično in kakovostno delovno okolje
  • skrb za predajanje znanja med zaposlenimi
  • skrb za dobro počutje in kulturo povezovanja zaposlenih
Sobota, 16. Januar. 2021

Prodajalec v PE Šentjur (m/ž)

Pričakujemo: motiviranost za delo v trgovinski dejavnosti, vesten, organiziran in učinkovit način dela, vsestranskost, odgovornost in prilagodljivost, prijaznost v odnosu do kupcev.
Ponedeljek, 18. Januar. 2021

Prodajalec m/ž Dravograd

Vaše naloge bodo: pomoč kupcem pri izbiri blaga, delo na oddelkih in na blagajni, skrb za urejenost trgovine, skrb za dobro založenost prodajnih polic.
Torek, 19. Januar. 2021

Pek v trgovini (m/ž) Maribor

Opis del in nalog: priprava in peka kruha in drobnega peciva, naročanje in vračanje ustreznih količin kruha in ostalih izdelkov...
Sreda, 20. Januar. 2021

Prodajalec Tuš market Maribor Tabor

Pričakujemo: najmanj IV. stopnjo strokovne izobrazbe, kakovost storitev, upoštevanje higienskih pravil, komunikativnost, dinamičnost in samostojnost,....
Petek, 22. Januar. 2021

Prodajalec rib m/ž Šentilj

Odgovorni boste za: prodaja rib in morske hrane, svetovanje strankam o prodajnih izdelkih, vodenje evidence zalog in rokov uporabe, polnjenje in urejanje prodajnih vitrin, skrb za red in čistočo na oddelku.

Prodajalec rib m/ž Planet Maribor

Blagajnik - prodajalec (m/ž) Maribor

Nudimo: delo v sodobno opremljeni poslovalnici, prijetno delovno okolje, plačevanje dodatnega pokojninskega zavarovanja...
Ponedeljek, 25. Januar. 2021

Prodajalec mesa in mesnih izdelkov v Mesnem centru AVE Maribor

Opis del in nalog: prodaja in pospeševanje prodaje mesa in mesnih izdelkov; prevzem in priprava mesa in mesnih izdelkov; opravljanje drugih del po navodilih nadrejenega v skladu s strokovno in delovno usposobljenostjo.