Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
9°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
sobota, 28.10.2017
6°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Srečanje ljudskih pevcev in godcev ljudskih ......


KULTURA, OBČINSKE, SOSED SOSEDU, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
24.11.2013      13:23
A A

Srečanje ljudskih pevcev in godcev ljudskih pesmi v Vitomarcih


V soboto zvečer 23. 11. 2013 je v Večnamenski dvorani v Vitomarcih potekalo četrto Prijateljsko srečanje pevcev in godcev ljudskih pesmi pod naslovom Pesem na vasi, ki ga sedaj že tradicionalno prirejajo Ljudske pevke društva gospodinj Vitomarci.


Nastop ljudskih pevk društva gospodinj
Nastop ljudskih pevk društva gospodinj
Deli:

Prireditev so organizirale v okviru občinskega praznika Občine Sv. Andraž in predstavitvijo svoje nove zgoščenke. Povezovali so jo člani kulturno umetniškega društva Vitomarci, Milan Černel, Petra Kocuvan in Kristijan Majer. Najprej so nastopile domačinke in gostiteljice Pevke  društva gospodinj Vitomarci, Bakosi iz Juršincev, Vokalni kvintet DU Trnovska vas, Pevke ljudskih pesmi DU Lenart, harmonikar Dejan Pučko iz Vitomarcev, Pevci ljudskih pesmi KTD Selce, Pevke ljudskih pesmi Urbančanke, Ljudske pevke KUD dr. Antona Slodnjaka Juršinci, Ljudski pevci KD "Vrelec" iz Benedikta, harmonikarka Lucija Druzovič iz Novincev, Vaški pevci "Pod lipo" iz Lenarta, Pevci ljudskih pesmi KD Obrež, Ljudske pevke iz Jablovca pri Podlehniku in Mešana pevska skupina pri DU Sveta Trojica. Po koncu uradnega dela programa so vsi skupaj v en glas zapeli pesem "Kam le čas beži". Vse sodelujoče pevske skupine so prejele zgoščenko, pisno zahvalo in aranžma za sodelovanje.

Pevke se zahvaljujejo vsem sponzorjem, ki so jim omogočili izpeljati to prireditev.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.