Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

delno oblačno
Popoldne bo delno jasno, predvsem po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije bo ostalo precej nizke oblačnosti. Burja na Primorskem bo slabela in do večera ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 9, na Primorskem do 15 °C.
-1°C | 9°C
nedelja, 19.11.2017
-1°C | 9°C
ponedeljek, 20.11.2017
-3°C | 10°C
torek, 21.11.2017
0°C | 10°C
sreda, 22.11.2017
4°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
9°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Akcija: Zbiranje sredstev pomoči potrebnim ......


PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
12.11.2012      22:46
A A

Akcija: Zbiranje sredstev pomoči potrebnim osebam po poplavah


Poplave v mesecu novembru so vzele ljudem še tisto, kar jim v tej splošni krizi komaj ostane. Zato je vsaka pomoč tem ljudem še kako dobrodošla.


Zbrani tekstil
Zbrani tekstil
Deli:

Mladi v Vitomarcih smo še enkrat dokazali, da nam ni vseeno za tiste, ki so utrpeli veliko škode zaradi naravnih nesreč v naši državi. Organizirali smo akcijo, h kateri smo povabili vse občane in ostale, ki hočejo  pomagati osebam in družinam v  stiski.

Odziv je bil velik. V telovadnici Podružnične osnovne šole Vitomarci se je nabralo ogromno oblačil, dek, obutve in drugega tekstila, ozimnice, konzerv, mleka, moke, riža, testenin in vsega ostalega, ki bo vsem tistim, ki so izgubili večino svojega premoženja v tej naravni nesreči, prišlo še kako prav.

Zbralo se je kar nekaj denarja, s katerim smo priskrbeli še več hrane in tako vse skupaj odpeljali v občino Gorišnica, kjer prizadeti v poplavah prevzemajo stvari, ki jih darujejo ljudje.

Nekako se je dobro odzvati na to akcijo in pomagati ljudem v stiski, saj nikoli ne moremo predvideti, kdaj bomo mi tisti, ki bomo prav tako potrebovali tako vrsto pomoči.

Slovenci smo v tem času še enkrat dokazali, da le nismo razdeljeni, tako kot drugi govorijo. Pravijo, da smo zaradi politike in drugih podobnih stvari vsak na svojem bregu. Bodimo pa ponosni na to, da zmeraj v takih stiskah, kot so poplave, znamo stopiti skupaj in zbrati skupaj stvari, ki pridejo prizadetim najbolj v poštev. Zato se takih akcij še naprej pridno udeležujte in pomagajte ter dokažite, da vam ni vseeno za sodržavljane oziroma soljudi, ki so v hudih stiskah. Prav nikoli ne vemo, kdaj se bomo iz oči v oči morali z njo soočati tudi mi.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!