Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe, na zahodu tudi nevihte. Zapihal bo jugozahodni veter. Temperature bodo na vzhodu do 31 stopinj C, drugod bo hladneje.
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 32°C
četrtek, 29.06.2017
21°C | 27°C
petek, 30.06.2017
16°C | 29°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 27°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

UTRINKI S KROMPIRJEVIH POČITNIC


OSNOVNA ŠOLA

| |
06.12.2012      8:20
A A

UTRINKI S KROMPIRJEVIH POČITNICDeli:

Bil sem na počitnicah pri babici in dedku v Voličini. Z menoj je bil brat Danny. Skupaj smo naredili snežaka. Dedek in babica imata dve mali muci. Veliko sva se igrala z muckom Mačom in mucko Pikico. Mucka imam zelo rad.

(Tine Pečar, 2.b)

 

Prejšnji teden smo imeli počitnice. Vsi smo bili doma, zato je bilo super. Delali smo snežaka, se kepali in sankali. Malo sem tudi računala in brala. Z bratcem sem še barvala pobarvanke ter gledala risanke. Počitnice so hitro minile. Veselim se že božičnih počitnic. Upam, da bo tudi takrat sneg.

(Vanessa Repič, 2.b)

 

V soboto sem praznovala rojstni dan s prijatelji. Jedli smo torto in se igrali. Bilo je zabavno. V petek smo se šli kopat v Ljubljano v Atlantis. Z menoj so bili ata, mama in bratec Anej. Drugi dan sem šla k dedku in babici. Tam smo se igrali različne igre. Bilo je lepo. Počitnice so hitro minile.

(Nika Ilešič, 2.b)

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.