Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
7°C | 23°C
četrtek, 19.10.2017
4°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
5°C | 18°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
23°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Nočni obisk (vlom) v župnišču Sv. Andraž v ......


OBČINSKE, SOSED SOSEDU, OBVESTILA

| |
18.10.2012      8:01
A A

Nočni obisk (vlom) v župnišču Sv. Andraž v Slov. goricahDeli:

V noči iz sobote (13. 10. 2012)  na nedeljo (14. 10. 2012)  je nezaželeni »nočni obiskovalec« vlomil v župnišče Sv. Andraž v Slov. goricah in odtujil približno 120 € ter povzročil nekaj materialne škode. Prav tako je odtujil ključe stare župnijske blagajne, kateri mu ne bodo kaj prida koristili, saj v tej blagajni ni nobenih dragocenosti. Škodo, ki jo je povzročil, ni naredil meni kot župnijskemu upravitelju, ampak predvsem domačim župljanom, saj je župnišče konec koncev last vseh.

Bodimo pozorni tudi na takšne dogodke, ki se dogajajo med nami in se bodo verjetno zgodili še kdaj. Seveda smo vlom prijavili na Policijsko postajo Ptuj, katera bo skušala dogodek raziskati in zoper kršitelja ustrezno ukrepati.

Župnijski upravitelj Janko Babič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.