Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 22.02.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, sneženje se bo od jugovzhoda okrepilo in se razširilo nad večji del Slovenije. Le ob morju ter ponekod na Goriškem bo deževalo. Nekoliko se bo okrepila tudi burja na Primorskem. Najnižje jutranje temperature bodo od -4 do 0, na Primorskem od 1 do 4 °C.
-1°C | -1°C
petek, 23.02.2018
0°C | 0°C
sobota, 24.02.2018
-1°C | -1°C
nedelja, 25.02.2018
-7°C | -6°C
ponedeljek, 26.02.2018
-11°C | -6°C
Opozorila
Sreda, 21.2.2018 ob 18h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 120 km na uro.
-1°C
-1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

LOKALNI ČASOPIS NOVICE št. 48


OBČINSKE, OBVESTILA

| |
10.07.2014      14:45
A A

LOKALNI ČASOPIS NOVICE št. 48Deli:

Spoštovani, 

 

zaradi tehničnih težav smo premaknili datum izida Novic št. 48. In, ker se bo v teh poletnih mesecih odvilo kar nekaj zanimivih in pomembnih dogodkov (LD bo imela svojo obletnico, Srečanje vseh društev;  DU bo prav tako praznovalo visoko obletnico, Mladi bodo imeli MÜže,...) smo se odločili,  da izid Novic premaknemo v prvo polovico septembra, da bomo lahko vključili še te vsebine. Kajti naslednja št. 49 je predvidena pred Božičem in potem te poletne vsebine ne bi bile več tako zanimive. 

To pomeni, da nam lahko do 30. avgusta še pošiljate prispevke z vsebinami, ki se bodo odvijale v tem času.

Še posebej spomnimo Lovsko družino, Društvo upokojencev, Društvo Mladih, ki bodo imeli v tem času prireditve. Seveda pa povabilo velja tudi za vse ostale, da lahko svoje počitniške utrinke izlijete na papir in nam jih skupaj s poletnimi fotografijami pošljete.Prosimo, da prispevke pošiljate sproti, ne pozabite pripeti  fotografije s pripisom – naslovom fotografije.  

 

 Bernarda Ban
za Uredniški odbor Novic
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.