Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

delno oblačno
Danes bo predvsem na Primorskem in Notranjskem zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo delno jasno, zjutraj bo tu in tam po nižinah nekaj megle. Popoldne bo ponekod spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 16°C.
0°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
4°C | 14°C
nedelja, 26.11.2017
3°C | 7°C
ponedeljek, 27.11.2017
-3°C | 7°C
torek, 28.11.2017
-4°C | 7°C
Opozorila
Petek, 24.11.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice €nergija

DAN LOKALNE ENERGETSKE AGENCIJE


DOGODKI, UČINKOVITA RABA ENERGIJE, €NERGIJA

| |
24.06.2014      12:50
A A

DAN LOKALNE ENERGETSKE AGENCIJE


Lokalna energetska agentura Spodnje Podravje vas vabi v petek 27. junija 2014 na konferenco »DAN LOKALNE ENERGETSKE AGENCIJE«, ki bo na Ptuju v Dominikanskem samostanu v mali dvorani, s pričetkom ob 9. uri.


Deli:

Konferenca je namenjena vsej zainteresirani javnosti: pripravljen bo svetovalni kotiček z energetskim svetovalcem, kjer se boste občani lahko seznanili z novostmi sofinanciranja za prenovo stavb. Svetoval vam bo Božidar Muršec ob asistenci strokovnajkov LEA Ptuj tako pri tehničnih problemih, pri rabi energije, energentih ter energetskih rekonstrukcijah kot pri pridobivanju finančnih sredstev s strani EKO sklada in glede informacij aktualnih razpisov financiranja za gospodinjstva.

Predstavljene bodo tudi možnosti nakupa električnih vozil, postopek pridobitve energetske izkaznice za stanovanje ali hišo.

 

LEA Ptuj vas prijazno vabi, da se konference udeležite in si pridobite veliko informacij.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sveti Andraž v Slovenskih goricah!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!