Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno, v vzhodni Sloveniji občasno zmerno oblačno. Pihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, ki bo ponehal zvečer in v noči na sredo. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 17, na Primorskem do okoli 19 stopinj C.
9°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
sobota, 28.10.2017
6°C | 14°C
Opozorila
Torek, 24.10.2017 ob 6h
Severni veter bo zjutraj in deloma dopoldne ponekod pod Karavankami in Kamniškimi Alpami ter v višjih legah v sunkih presegal hitrost 70 km/h.
9°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Ureditev vaških središč


EVROPSKI PROJEKTI

| |
13.03.2013      15:37
A A

Ureditev vaških središčDeli:

Občina Starše je pričela z urejanjem vaških središč v Marjeti in Prepoljah. V sklopu ureditve je v Marjeti pri cerkvi predvidena ureditev tlakovane ploščadi in stopnic, otroško igrišče z igrali in parkovni del. Postavile se bodo klopi, koši za smeti, stojala za kolesa in ulične svetilke. Tudi v Prepoljah (pri gasilskem domu) je v sklopu del predvidena tlakovana ploščad za druženje in prireditve ter parkovni del. Sredstva za ureditev vaških središč je Občina Starše pridobila na razpisu Ministrstva za kmetijstvo in okolje (Javni razpis za ukrep 322 – Obnova in razvoj vasi). Iz razpisa je zagotovljenih 85 % sredstev, 25 % sredstev bo občina zagotovila sama.

 

 

                                                               

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!