Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
7°C | 23°C
četrtek, 19.10.2017
4°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
5°C | 18°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
23°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prvošolčki so eko


OSNOVNA ŠOLA

| |
25.03.2013      10:47
A A

Prvošolčki so ekoDeli:

V OŠ Starše se učenci že tretje leto zapored vključili v akcijo HSE Modri Jan – Ekoprojekt. Tako spoznavajo pomen različnih vrst energije, pomen skrbi za okolje in se tudi zabavajo. 25. marca se je projekt zaključil. Vsi sodelujoči smo poslali poročila in naše naloge so objavljene na spletni strani http://www.modri-jan.si/, kjer si jih lahko ogledate.

V okviru te akcije so učenci 1. razreda spoznavali svoje občutke in jih delili z drugimi, izdelali so si sončne značke, peli sončne pesmi in risali sončni dnevnik. Izdelali so eko papir in naredili eko razglednice iz odpadenga materiala. V marcu so spoznavali pomen vode za človeka in naravo. Pripravili so razstavo piktogramov na temo Rad imam vodo. Postavili so jo v izložbo kmetijske trgovine v Staršah, kjer si jo lahko ogledate.  

(zapisala: Jana Dobnik)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!