Logo MojaObčina.si

Starše

DANES
30°C
15°C
JUTRI
32°C
16°C
4178

Otroški in mladinski zobozdravstveni program v Staršah

Spoštovani!

Obveščamo vas, da je zobna ambulanta Starše pridobila tudi del otroškega in mladinskega zobozdravstvenega programa.

Zaradi velikega povpraševanja za vpis otrok v občini Starše, smo se že pred leti s prejšnjim županom dogovorili in dali prošnjo za pridobitev dela otroškega in mladinskega programa.  Takrat je bila naša prošnja zavrnjena. Otroci iz občine Starše so večinoma opredeljeni v šolsko ambulanto v Miklavžu.

Letos smo ponovno izrazili željo in tokrat smo pridobili 20% otroškega programa. Tu želimo poudariti, da je prostora za cca 200 otrok.

V vednost bi dodali tudi, da se bo zaradi pridobljenega otroškega programa čakalna doba za redno konzervativno obravnavo odraslih pacientov nekoliko podaljšala, saj se število vseh terminov po novem deli na odrasle in otroke.

Zobna ambulanta Starše

 Ana Janina Boškić, dr. dent. med.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi