Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 11°C.
6°C | 17°C
sreda, 26.09.2018
2°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
2°C | 21°C
petek, 28.09.2018
6°C | 22°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
17°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Gradite vašo lokalno skupnost


OBVESTILA

| |
12.02.2014      15:06
2
A A

Gradite vašo lokalno skupnost


V poplavi novic iz celotnega sveta hitro pozabimo na pomen novic iz domačega okolja, ironično smo bolje in hitreje obveščeni o tem kaj se dogaja na drugem koncu sveta, kot o tem kaj se dogaja tako rekoč »za vogalom«. Verzel skušamo v Občini Starše zapolniti s spletnim portalom MojaObčina.si


Deli:

MojaObčina.si, ima cilj združiti lokalne novice v vaše občine  in na enem mestu ponuditi največji izbor  tistih novic, ki jih le stežka najdemo v osrednjih medijih. Portal za Občino Starše že živi na naslovu www.mojaobcina.si/starse, spletno stran si lahko ogledate tudi na pametnih mobilnih napravah, o dogajanju v občini pa ste lahko obveščeni tudi preko tedenskega mailinga.

 

Vsebine pa niso le v vsakem trenutku  vidne na spletu, občani lahko z vsebinami tudi sami upravljate. Ponudba lokalne spletne skupnosti MojaObčina.si je predvsem zanimiva za vsa društva in organizacije, ki za svoje domače okolje veliko storijo, le stežka pa pridejo do medijev, da bi o njihovem delovanju izvedeli tudi drugi.

 

Vabljeni ste torej vsi iz raznih ustanov, zavodov, šol, društev, krajevnih skupnosti, ki ste že zadolženi za pisanje oziroma obveščanje, ali pa bi to še radi postali, da se na spletni strani registrirate in pričnete s pisanjem.

 

Urejanje vsebin na portalu je enostavno in hitro, za več informacij pa si oglejte spletno stran MojaObčina.si.

 

Registrirajte se, prejeli boste potrdilo o prijavi in preko te aplikacije vnašali prispevke, slike, kot tudi napovedi dogodkov. 

 

Veselimo se vaših objav.

 

Ekipa MojaObčina.si 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 2 komentarjev
Konrad Mlinarič
Konrad Mlinarič Se strinjam0 Se ne strinjam0
zelo vzpodbudna ideja, za spremljanje dogajanj in pregledu dejavnosti v občini in širše,
tako bodo...bomo lahko spremljali s čim se naši občani vse ukvarjajo in verjamem,
da za veliko stvari, storitev, uslug, ljudje sploh ne vedo, da se dogajajo oz. da jih lahko dobijo v svojii občini,
sevda obstajajo tedenske novice, pa glasilo, kar je zelo pripomoglo k obveščanju, pa vseeno je oz. bo ta portal nekako še nadgradnja vsega tega, seveda, ko bo v polno zaživel, kar pa lahko pripomoremo le občani sami, insicer vsak na svojem področju in verjamem, da bo zadeva slej ko prej zaživela in bo portal imel vse več obiskov, člankov, informacij, različnih ponudb in seveda tudi komentarjev pa tudi kakšnih predlogov itd..,
ustvarjalcem želim veliko uspeha in pozitivne energije...obiskovalcem pa veliko koristnih vsebin
lep dan in pozdrav
Konrad Mlinarič

18.02.2014 ob 8:14:52 Odgovor Prekliči
Urednistvo Občina
Urednistvo Občina Se strinjam0 Se ne strinjam0
Gospod Konrad

Veseli nas, da v portalu vidite vse, kar želimo, omogočiti lokalnim skupnostim. Veselimo se tudi vaših prispevkov in vsebine.

Lep pozdrav
Ekipa Moja Občina

18.02.2014 ob 13:36:54
2 komentarjev
Stran