Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno z nekaj zmerne oblačnosti. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
7°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 10°C
torek, 24.10.2017
7°C | 15°C
sreda, 25.10.2017
8°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Občinski prostorski načrt


OBVESTILA, KMETIJSTVO

| |
18.04.2012      16:03
A A

Občinski prostorski načrtDeli:

Ker je Občina Starše v zaključni fazi usklajevanja občinskega prostorskega načrta, s smernicami nosilcev

urejanja prostora, vas obveščamo, da smo zaključili s sprejemanjem predlogov za spremembo namenske

rabe zemljišč. Smernice, ki so jih podali nosilci urejanja prostora so podajale splošne usmeritve za poseganje v prostor in v območja kmetijskih zemljišč ter podrobnejše opredelitve posameznih predlaganih pobud za spremembo namenske rabe najboljših kmetijskih zemljišč. Nekatere pa so zahtevale tudi dodatne študije oz. strokovne podlage. Tako je bilo potrebno za občinski prostorski načrt izdelati Lokalni energetski koncept Občine Starše in Poplavno študijo. Med nesprejemljivimi pobudami so tudi nekatere prostorske potrebe in nujne razvojne pobude, zato smo na Ministrstvu za kmetijstvo in okolje zaprosili za termin za usklajevalni sestanek, na katerem bi želeli predstaviti pobude, ki so nujne za dosego ciljev prostorskega razvoja občine.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!