Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v vzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
8°C | 12°C
torek, 24.10.2017
9°C | 15°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Nova podžupanja Občine Starše Nataša Petek...


NOVICE

| |
26.04.2012      11:51
A A

Nova podžupanja Občine Starše Nataša PetekDeli:

Na zadnji redni seji občinskega sveta, ki je bila 25.4.2012, je bila za novo podžupanjo imenovana Nataša Petek iz vrst SDS. Prejšnjemu požupanu Ivanu Pišku je ob izvolitvi za poslanca DZ RS podžupanska funkcija prenehala veljati. " Zelo sem vesela, da bom lahko še malo bolj aktivno sodelovala v občini Starše. Župan mi je zaenkrat zaupal nalogo sodelovanja pri projektu mostu čez Dravo, za vse ostalo pa se bova sproti dogovarjala. Mogoče je za neke prioritete malo prerano določati, je pa kolesarska steza po občini Starše mogoče v povezavi z mostom kar pomembna tema, poleg dokončanja kanalizacije seveda. Treba je še čimprej urediti prostore pod telovadnico, vendar je v občini veliko aktivnosti, ki že tečejo," je dejala prva starška podžupanja ob izvolitvi.

Želimo ji uspešno delo!

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!