Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

delno oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
6°C | 22°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 21°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
8°C | 12°C
torek, 24.10.2017
6°C | 16°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
22°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

DOBRODELNOST ŠE ŽIVI…


SOSED SOSEDU, OBVESTILA

| |
19.11.2012      11:19
A A

DOBRODELNOST ŠE ŽIVI…Deli:

 

Pred nekaj dnevi so nas kontaktirali predstavniki Strug iz občine Dobrepolje: Branko Meglen  (svetnik občine Dobrepolje in predsednik PGD Struge), g.Ciril in ga. Klavdija, ki so pred dvema letoma prav tako preživljali posledice naravnih nesreč – poplave. Ker vedo, da je prva pomoč še kako dragocena, so se prebivalci Strug ( vasi rapljevo, Podtabor, Pri Cerkvi, Paka, Lipa, Tržič, Kolenča vas, Potiskavec, Četež, Tisovec)  sami organizirali in nam včeraj prinesli obleko in hrano  in denarno pomoč za naše občane, ki so utrpeli posledice poplav.

Z njimi smo si ogledali kmetijo Pleteršek in nabrežje reke Drave. Ogledali smo si še gasilski dom v Staršah v spremstvu predsednika g.Petka. Ob tem so izmenjali mnenja in izkušnje, saj so PGD Struge  ravno v fazi gradnje gasilskega doma.

 

Ob vsem tem me prevzema pozitivna miselnost, ki smo jo prejeli od krajanov  Strug, ki nas sploh niso poznali, a so nam tako nesebično pomagali. Še enkrat bi se jim rada zahvalila v imenu vseh občanov občine Starše ter jim zaželela vse dobro!

 

Nataša Petek
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!