Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.11.2017

delno oblačno
Ponoči bo precej jasno, po nekaterih nižinah bo megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, v alpskih dolinah do -7, ob morju okoli 5 °C.
-1°C | 9°C
torek, 20.11.2017
-3°C | 10°C
sreda, 21.11.2017
0°C | 10°C
četrtek, 22.11.2017
4°C | 14°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
9°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dobrodelni koncert


KULTURA

| |
17.05.2012      7:48
A A

Dobrodelni koncert



Deli:

Humanitarno društvo S srcem za občino Starše je v petek, 11. maja, v večnamenski dvorani OŠ Starše izvedlo dobrodelni koncert “Naše viže in napevi iz Dalmacije.” Nastopili so: nonet PGD Zlatoličje, Spominčice, godci in pevci KUD »Franc Ilec,« Aleksander Živko in Jernej Kirbiš, pevski zbor in tamburaška skupina KUD »Ivan Lončarič,«pevski zbor KD Alojz Colnarič, Oto Vrhovnik, Tim Ribič in klapa Kanela iz Šibenika, ki je z izvirno domačo pesmijo in napevi iz Dalmacije zagrela roke publike, ki jih je z velikim aplavzom pospremila predvsem njihov zadnji nastop. Publika je doživela lep glasbeni večer, ki bo ostal v spominu mnogih, saj tako raznolikih in dobro pripravljenih nastopajočih še ni bilo. Zbrana sredstva donatorjev in od nakupa vstopnic bo humanitarno društvo S srcem za Občino Starše namenilo občanom, ki so potrebni materialne in socialne pomoči. Morda bi bilo prav, da ob naslednjem takšnem dobro organiziranem koncertu z namenom dobrodelnosti napolnimo našo večnamensko dvorano. Vsem, ki so kakorkoli pripomogli k izvedbi koncerta se iskreno zahvaljujemo.




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!