Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

JUTRI
3°C
-4°C
TOR.
4°C
-4°C
1606

Tinktura iz ginka (Maidenhair tree)

Tinktura iz ginka (Maidenhair tree) (Dvokrpi ginko)  50ml   

Zel za možgane

 

Tinktura iz ginka je naraven proizvod iz EKO kmetije Pr Nejc po receptu Zeliščarja Janeza Javorskega. Ginko iz katrega je narejena Tinktura iz ginka raste na Javorski energijski in učni poti.

Ginko biloba vsebuje snovi, ki naravno podpirajo širitev malih krvnih žil tako, da kri lažje potuje. Pozitivni učinki mikro prekrvavitve v možganih naravno izboljšujejo miselne sposobnosti oz. kognitivne funkcije.

 

Ginko Biloba je namenjen za naravno podporo:

 

  • koncentraciji in spominu,
  • pri učenju,
  • po 50. letu, za ohranitev možganske aktivnosti.

 

Ginko ali dvokrpi ginkovec (Ginkgo biloba L.) spada med najstarejša drevesa. Na Zemlji raste že več kot 300 milijonov let in prvotno izvira iz Azije, kjer ga uporabljajo v prehrani že več kot 5000 let. Gre za drevo, ki mu pravijo tudi živi fosil, saj je danes njegova zgradba skoraj enaka zgradbi fosilnih ostankov te rastiline. Postavlja se s pahljačastami listi, ki so ena od njegovih posebnosti in tudi najpogosteje uporabljen del rastline v prehrani.

Ginko biloba ima izjemno dolgo življenjsko dobo. Doseže lahko starost več kot 1000 let. Zasluge temu gredo številnim snovem, ki jih vsebuje. 

Navodilo za doziranje Tinkture iz ginka je na embalaži stekleničke.

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi