Logo MojaObčina.si
DANES
30°C
19°C
JUTRI
27°C
17°C
Oceni objavo

Grajska zeliščarska delavnica: ČEMAŽ

V nedeljo, 7. aprila 2019, ob 15. uri vas vabimo na grajsko zeliščarsko delavnico. Osrednja tema bo čemaž.
Po kratkem ogledu muzejskih zbirk se boste pod vodstvom zeliščarke Jožice Bajc Pivec podali na potep po zeliščarski poti okoli gradu, nabrali čemaž in izvedeli vse pomembne informacije o rastlini. Na delavnici v gradu pa boste lahko iz nabranega čemaža pripravili različne kulinarične pripravke, si ogledali njihovo uporabo v kuhinji in v ljudski medicini.

Cena delavnice je 20 EUR.

Prijave zbiramo do petka, 6. aprila 2019.

Vljudno vabljeni!

Prijave in informacije:
Jožica Bajc Pivec
M: 031 612 083

jozicabajc@gmail.com

ali

Javni zavod Bogenšperk
T: 01 898 78 67
info@bogensperk.si

Oglejte si tudi