Logo MojaObčina.si
DANES
33°C
22°C
JUTRI
33°C
21°C
Oceni objavo

Turizem v Šmartnem pri Litji

Na Javnem zavodu Bogenšperk se v zadnjem času zelo veliko ukvarjamo s turizmom. Na tem področju imamo res velike načrte, ki jih bomo uresničevali postopoma v naslednjih letih. Nekaj dogodkov smo v tem letu že pripravili, še več se jih obeta.

V namen hitrejšega obveščanja smo postavili novo FB stran Turizem Šmartno pri Litiji. Na tej strani bodo objavljeni vsi dogodki, tukaj se bodo srečevali tudi vsi glavni igralci, ki snujejo turistično podobo regije. Spremljali bomo njihovo ponudbo, razvoj in delo. Vse skupaj bomo povezovali in oblikovali v priročne predloge izletniških paketov. Seveda pa bomo se bomo veliko zadrževali pri osrednji figuri, ki kroji turistično ponudbo pri nas – pridno bomo torej poročali o vsem dogajanju na gradu Bogenšperk.

Vljudno vas vabimo, da nas »všečkate« na: https://www.facebook.com/TurizemSmartno/.

In še nekaj, grad Bogenšperk je pred kratkim dobil svoj profil tudi na Instagramu (#Grad Bogenšperk), tako da nas lahko zdaj spremljate tudi tam. Veseli bomo, če se najdemo torej na naši FB strani ali Instagram profilu.

Oglejte si tudi