Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.07.2017

oblačno
Zvečer in ponoči bo v južni polovici Slovenije še deloma jasno, drugod pa spremenljivo oblačno s krajevnimi plohami in nevihtami, ki bodo najpogostejše na severu in severovzhodu.
19°C | 26°C
torek, 25.07.2017
16°C | 25°C
sreda, 26.07.2017
14°C | 24°C
četrtek, 27.07.2017
14°C | 26°C
Opozorila
Nedelja, 23.7.2017 ob 16h
Nekaj močnejših neviht se lahko predvsem na severu in vzhodu Slovenije pojavi že danes, jutri pa bo možnost krajevnih neurij povečana po vsej državi.
19°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Napeta končnica v Šmartnem


ŠPORT

| |
08.03.2016      20:29
A A

Napeta končnica v ŠmartnemDeli:

RD HERZ ŠMARTNO – RK BREŽICE       26 : 26 (16 : 15)


Šmartno pri Litiji – Dvorana Pungrt, gledalcev: 200, sodnika: Bojan Brecelj in Franc Lesar, delegat: Robert Krašna.


Herz Šmartno: Strmljan 5, Ribarič 4, Sadar 1, Bahovec 5, Žižek, Šmejc 2, Luka Poglajen 3, Muratovič (12 obramb), Žan Pregelj, Cirar, Bučar, Žan Urankar (0 obramb), Avsec 3, Močnik 3, Lachaal, Kukovica (0 obramb). Trener: Filip Gradišek.


Brežice: Polovič (0 obramb), Brečko 2, Lipej 3, Jaka Tomše 5, Miha Tomše 1, Hecher 2, Kovač, Dučanovič, Škoflek 1, Krivokapić (0 obramb), Jazbec 3, Simakovič (12 obramb), Matjašič, Čanžar 6, Mlakar 2, Cerjak 1. Trener: Ale Kukavica.


Sedemmetrovke: Herz Šmartno 5 (3), Brežice 3 (3).

Izključitve: Herz Šmartno 10 minut, Brežice 18 minut.

Diskvalifikacija: -


V Šmartnem smo videli še eno izenačeno tekmo, ki se je na koncu končala z delitvijo točk. Tekma se je začela borbeno, na obeh straneh so igrali čvrsto v obrambi in hitro v napadu. Nobena od ekip si ni priigrala občutnejše prednosti, domača ekipa je uspela polčas dobiti z zadetkom razlike. Tik pred koncem polčasa je bil tretjič izključen Jaka Avsec, kar je bil za domačo ekipo velik »hendikep«. V drugem boljše nadaljevanje za gostujočo ekipo, ki ji je uspel preobrat ter vodstvo 19:22. Domača ekipa je vendarle strnila vrste, začela igrati bolje ter spet povedla 24:23. Do konca tekme smo videli trd boj obeh ekip ter nekaj odličnih obramb obeh vratarjev. V 58. minuti so gostje uspeli izenačiti na 26:26, ter imeli v zadnji minuti celo možnost za vodstvo, kar jim je z obrambo preprečil Midhad Muratovič. V zadnjih sedmih sekundah tekme se je po domači minuti odmora odvijal zadnji napad, ki ga je pod prekrškom za 7m zaključil Peter Bahovec, sodnika pa sta ocenila, da se je tekma že iztekla ter s to odločitvijo močno razburila domačo ekipo in domače gledalce.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO
ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO
PUNGRT 7
Tel:031 627 189

Bodite prvi pri oddaji mnenja.