Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.01.2018

jasno
Danes bo sončno z nekaj občasne spremenljive oblačnosti, tu in tam bo kakšna manjša ploha. Popoldne bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 12 °C.
1°C | 11°C
ponedeljek, 22.01.2018
-2°C | 6°C
torek, 23.01.2018
1°C | 7°C
sreda, 24.01.2018
-1°C | 11°C
četrtek, 25.01.2018
0°C | 9°C
Opozorila
Nedelja, 21.1.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
11°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Dobrodelna tekma za malega Jona


ŠPORT, PROSTOVOLJSTVO, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
19.01.2016      7:45
A A

Dobrodelna tekma za malega JonaDeli:
V soboto je bilo v Šmartnem vse v znamenju dobrodelnosti in rokometa. Igralo se je za malega Jona Conto, pred katerim je zahtevna operacija in dolgotrajna rehabilitacija. Več si lahko preberete tudi na njegovi facebook strani: https://www.facebook.com/za.malega.jona/. Zamisel je prišla od idejnega organizatorja dogodka, Primoža Cenkarja, ki je povabil k sodelovanju ekipe RK Celje Pivovarna Laško, RD Herz Šmartno in RK Dol TKI Hrastnik, katere je tudi trener. Skupna ekipa RD Herz Šmartno in RK Dol TKI Hrastnik je tako pred nabito polno šmarsko Dvorano Pungrt gostila RK Celje Pivovarna Laško. Pred začetkom tekme je napovedovalec Boris Doblekar namenil nekaj besed malemu Jonu, zelo lepo gesto pa so pripravili igralci Celja, ki so Jonu in njegovemu bratcu Nejcu podarili celjski rokometni dres. Tekma se je nato lahko začela. Polčas se je začel izenačeno, nato pa so bolje nadaljevali slovenski prvaki, ki so z nekaterimi potezami navdušili gledalce. Največ so vodili za 8 pri rezultatu 8:16 in 10:18. Do polčasa je ekipa, ki smo jo poimenovali Mali Jon, znižala rezultat na 14:18. V drugem polčasu pa boljši začetek ekipe Mali Jon, ki je prišla do zaostanka le za gol (22:23). Celjani so po tem izidu le malo strnili vrste in spet povedli za nekaj zadetkov in tekmo rutinirano pripeljali do konca. Sam končni rezultat ni bil tako bistven, sama tekma je bila za ogled zanimiva, z veliko lepimi potezami na obeh straneh. Na tekmi je užival tudi Mali Jon, ki je bil na koncu vesel in nasmejan. Skupaj z družino je bil hvaležen vsem, ki so pripevali za njegovo operacijo in rehabilitacijo.

RD HERZ ŠMARTNO / RK DOL TKI HRASTNIK – RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO      32 : 34 (14 : 18)

Šmartno pri Litiji – Dvorana Pungrt, gledalcev: 750, sodnika: Aljoša Žibret in Miran Teršek.


Herz Šmartno/Dol TKI Hrastnik:
Ribarič, Cirar 1, Klepej 2, Ajdari 5, Zore 2, Poglajen, Muratovič, Pregelj 4, Bauerheim 1, Avsec 1, Hribšek 6, Močnik 3, Strmljan 5, Ribič, Jakopič 2, Sikošek. Trenerja: Filip Gradišek in Primož Cenkar.


Celje Pivovarna Laško:
Lesjak, Barbarskas 4, Janc 10, Razgor 1, Marguč 5, Leben, Žabič, Alagič 1, Dujmovič, Kodrin 5, Fižuleto 3, Patrianova 3, Dobelšek 1, Grošelj, Dobaj, Sivka 1. Trener: Branko Tamše.


Sedemmetrovke:
Herz Šmartno/Dol TKI Hrastnik 4 (3), Celje Pivovarna Laško 4 (3).


Izključitve:
Herz Šmartno/Dol TKI Hrastnik 0 minut, Celje Pivovarna Laško 0 minut.


Diskvalifikacija:


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!