Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.01.2018

oblačno
2°C | 5°C
sobota, 20.01.2018
0°C | 6°C
nedelja, 21.01.2018
1°C | 6°C
ponedeljek, 22.01.2018
-4°C | 4°C
Opozorila
Četrtek, 18.1.2018 ob 18h
Zvečer in v prvem delu noči na petek bodo najmočnejši sunki jugozahodnega vetra v višjih legah in po nižinah severovzhodne Slovenije lahko presegali hitrost 70 km/h.
2°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Bravo RD Herz Šmartno


ŠPORT

| |
11.04.2016      23:24
A A

Bravo RD Herz ŠmartnoFOTO: Blaž Bratkovič
FOTO: Blaž Bratkovič
Deli:

RD HERZ ŠMARTNO – RK GROSUPLJE   42:25 (21:9)

Šmartno pri Litiji – Dvorana Pungrt, gledalcev: 120, sodnika: Aleš Vidic in Branko Pirc, delegat: Gregor Pirc.


Herz Šmartno: Strmljan 6, Ribarič 2, Sadar 4, Žan Pregelj, Bahovec 2, Luka Poglajen 4, Muratovič (12 obramb), Cirar 4, Bučar 5, Avsec 4, Berglez 4, Močnik 3, Žurga 4, Kukovica (10 obramb), Lachaal. Trener: Filip Gradišek.


Grosuplje: Janez Grum 5, Tiselj, Ferkulj 3, Kastelic 10, Brezec, Stare (3 obrambe), Pišek, Blaž Grum (5 obramb), Kravcar, Slemenjak 2, Virant, Zakotnik 3, Križman 2, Ljutić (5 obramb). Trener: Stane Zupančič.


Sedemmetrovke: Herz Šmartno 1 (0), Grosuplje 2 (2).


Izključitve: Herz Šmartno 4 minute, Grosuplje 2 minuti.


Diskvalifikacija: -

Domača ekipa je bila kljub odsotnosti kapetana Aleša Šmejca v vlogi favorita, saj so gostje zasedali zadnje, 14. mesto. Mlada šmarska ekipa je začela odločno, gostujoča ekipa je že v tretji minuti pri rezultatu 4:1 vzela minuto odmora. Tudi po minuti odmora se stvari na igrišču niso spremenile. Šmarčani so igrali učinkovito v napadu in borbeno v obrambi, pri rezultatu 8:2 je v deveti minuti gostujoča ekipa vzela že drugo minuto odmora. Gostje so za trenutek ujeli priključek, uspelo jim je zmanjašati razliko do rezultata 10:7. Nato pa je domača ekipa spet začela igrati bolje ter do konca prvega polčasa prednost povečala na +12 (21:9). V drugem polčasu domači niso popustili, kljub menjavam v ekipi se je razlika vztrajno višala. Na koncu zaslužena visoka zmaga s sedemnajstimi zadetki razlike. Pohvalo si zaslužijo prav vsi igralci ter seveda trener Filip Gradišek s strokovnim štabom.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!