Logo MojaObčina.si
DANES
17°C
0°C
JUTRI
15°C
4°C
2721

Povabilo k pisanju prispevkov za občinsko glasilo

Uredništvo občinskega glasila občine Šmartno pri Litiji vljudno vabi vse zainteresirane, da s svojimi prispevki sodelujete pri nastajanju časopisa. Krajevne novice vsebinsko pokrivajo tako celoten prostor občine kot tudi vsa področja družbenih dejavnosti. Tematsko so razdeljene na več sklopov, katerih namen je poročati občanom o aktivnostih občinske uprave, lokalnih društev, podjetij, ustanov, javnih zavodov in posameznikov.

Naslednja številka občinskega glasila bo izšla februarja 2023, avtorje prispevkov pa vljudno naprošamo, da nam jih pošljejo najpozneje do 28. 1. 2023 v elektronski obliki na naslov: krajevnenovice@bogensperk.si.

Uredništvo Krajevnih novic

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi