Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

JUTRI
3°C
-2°C
SRE.
1°C
-1°C
490

Vikend odprtih vrat v občini Šmartno pri Litiji ter nagradno žrebanje za družinsko vstopnico za terme Snovik


Konec meseca avgusta je v občini Šmartno pri Litiji potekala promocijska akcija Vikend odprtih vrat, kjer so s svojo turistično ponudbo lahko sodelovali vsi aktivni ponudniki v naši občini, kasneje pa so promocijsko akcijo imeli tudi  v Lukovici, Litiji ter pa Kamniku. Kot aktivni udeleženci pri promocijski akciji ste z izpolnjenim kuponom pridobili možnost za udeležbo v nagradni igri Term Snovik.

17.11. 2015 sta direktorica Razvojnega centra Srca Slovenije Aleksandra Gradišek in Ivan Hribar iz Term Snovik žrebala nagrajenca.

Srečna nagrajenka, ki prejme karte za družinsko kopanje v Termah Snovik, je Majda Kramar iz Blagovice.

 

Iskrene čestitke in hvala za obisk.

Se vidimo prihodnje leto!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi