Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

JUTRI
29°C
18°C
NED.
23°C
14°C
Deli
4388

OBČINA ŠMARTNO PRI LITIJI NA SEJMU NATOUR ALPE-ADRIJA

Številni obiskovalci sejma Natour v Ljubljani so na razstavnem prostoru Društva LAZ in Turizma Ljubljana spoznavali tudi občino Šmartno pri Litiji.

Sejem Natour je namenjen vsem ljubiteljem aktivnega oddiha v naravi in ljubiteljem manj znanih destinacij v zeleni Sloveniji in drugod. Informatorji Društva Laz in Javnega zavoda Bogenšperk so turistično ponudbo občine Šmartno pri Litji predstavljali obiskovalcem na razstavnem prostoru Društva LAZ vse dni sejma, v petek, 29. januarja, pa smo za animacijo in degustacijo poskrbeli tudi v okviru predstavitve Regija Osrednja Slovenija na razstavnem prostoru Turizma Ljubljana.  

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi