Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
12°C
JUTRI
21°C
15°C
Oceni objavo

Napovednik delavnic in usposabljanj za društva: februar in marec 2024

Za društva in druge NVO pripravljamo na Stičišče Središče v prihodnjih tednih več brezplačnih delavnic, nanje pa vabimo predvsem aktivne člane in zaposelene teh organizacij, da bodo znanje čim bolje uporabili in vnesli v svojo organizacijo.

Delavnica priprave letnega poročila in bilanc za društva z novostmi za leto 2023

Delavnica je namenjena osvežitvi znanja pred pripravo in oddajo letnega poročila, izkaza poslovnega izida in bilance stanja ter obračuna davka od dohodka za leto 2023. Seznanili se boste s pravilno pripravo poročil, zakonskimi podlagami in praktičnimi primeri finančnega poslovanja.

Kdaj: četrtek, 29. 2. 2024, ob 17.00
Kje: preko spleta, ZOOM
Prijava: Prijavni obrazec

Gremo na TikTok – kako se kot organizacija predstaviti na družbenem omrežju za mlade

Na delavnici boste spoznali osnove vzpostavitve profila na TikToku za vaše društvo oz. zavod. Če želite osvojiti svet družbenih omrežij in z mladimi deliti zabavne, izobraževalne in viralne vsebine ter z njimi doseči širšo ciljno skupino, se nam pridružite na delavnici, kjer boste dobili praktična navodila in nasvete za uspešen začetek na tem priljubljenem platformi.

Kdaj: četrtek, 14. 3. 2024, od 18.00 do 19.30
Kje: preko spleta, ZOOM
Prijava: Prijavni obrazec

Kako izvajati timbildinge

Usposabljanje bo sestavljeno iz dveh delavnic in svetovanja, rezultat pa bo razvit team building, ki ga bomo potem na Stičišču lahko oglaševali med podjetji na portalu Od nas za vas.

Aktivnosti:

  • 27. 3. 2024: Osnovno usposabljanje za izvajalce team buildingov – celodnevna delavnica (9.00 – 18.00)
  • 10. 4. 2024: ZOOM srečanje – komentiranje aktivnosti, ki ste jih pripravili sami (10.00 – 12.00)
  • po 1. 5. 2024: testno izvajanje (po dogovoru)


Prijava na usposabljanje

***

Aktivnosti Stičišča Središče sofinancira Ministrstvo za javno upravo iz Sklada za NVO.

Oglejte si tudi