Logo MojaObčina.si
DANES
28°C
12°C
JUTRI
27°C
11°C
Objava JE POTEKLA dne 03. 06. 2023 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

BOLNIČAR NEGOVALEC I - M/Ž

VSEBINA DELA: VZDRŽEVANJE KVALITETNEGA BIVALNEGA OKOLJA, STANOVALCEV, SODELOVANJE PRI ZDRAVSTVENI NEGI STANOVALCEV GLEDE NA NJIHOVO ZDRAVSTVENO STANJE IN OSKRBA STANOVALCEV, SODELOVANJE PRI ZAGOTAVLJANJU OSNOVNIH ŽIVLJENJSKIH AKTIVNOSTI: DIHANJE, PREHRANJEVANJE, ODVAJANJE, GIBANJE IN USTREZNA LEGA, PRENAŠANJE, PREVAŽANJE SPREMLJANJE STANOVALCEV IZVEN DOMA SKRB ZA POČITEK IN SPANJE, OBLAČENJE/OBUVANJE OSEBNA HIGIENA IN UREJENOST UREJANJE POSTELJNE ENOTE POMOČ PRI IZOGIBANJU NEVARNOSTIM V OKOLJU, ODNOSI Z LJUDMI POMOČ PRI IZRAŽANJU ČUSTEV OPAZOVANJE STANOVALČEVEGA STANJA TER POROČANJE ZDRAVSTVENIM DELAVCEM TRANSPORT STANOVALCEV, ZDRAVSTVENEGA MATERIALA IN PERILA HIGIENA IN VZDRŽEVANJE PRIPOMOČKOV UREJANJE DELOVNEGA OKOLJA IN DRUGO PO NAVODILU NADREJENEGA. 6-DNEVNI DELOVNI TEDEN (SOBOTE, NEDELJE, PRAZNIKI IN DELA PROSTI DNEVI), 3-IZMENSKO DELO.

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas

Delovni čas: 40 ur/teden

Preizkusno delo: 3 mes.

Zahtevana izobrazba: srednja poklicna; Zdravstvena nega in babištvo

Delovne izkušnje: ni zahtevano

Zahtevano znanje jezikov: slovenski jezik: razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno

Drugi pogoji: Vlogi priložiti dokazilo o izobrazbi.

Kontakt za kandidata:
LIDIJA SLAPNIČAR ČOŽ
01 8900 140
lidija.coz@ssz-slo.si
ČRNI POTOK 13, 1275 ŠMARTNO PRI LITIJI

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po pošti;kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Oglejte si tudi