Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
6°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
7°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 16°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 13°C
torek, 24.10.2017
3°C | 17°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Turistično društvo Studenec, Loče


TURIZEM, DRUŠTVA

| |
27.08.2014      18:17
A A

Turistično društvo Studenec, Loče


Predstavitev društva: TD Studenec, Loče


Studenec v Ločah
Studenec v Ločah
Deli:

Naziv društva: TURISTIČNO DRUŠTVO STUDENEC LOČE
Sedež: Stari trg 14, 3215 Loče
Predsednik: Cugmas Jožef

Leto ustanovitve: 2002 Turistično društvo Studenec je bilo ustanovljeno leta 2002. Ob ustanovitvi je štelo 43 članov, danes jih šteje že 95. Ustanovljeno je bilo z namenom spodbujati ljudi k urejanju svojih domov in kraja, skrbeti za zdravo in čisto okolje, obenem pa s številnimi prireditvami obujati in ohranjati stare običaje, ki imajo v Ločah, z močnim kmečkim zaledjem, veliko tradicijo.


 Oba cilja smo do danes že dosegli. To potrjuje tudi vse večja obiskanost naših prireditev, kot so razni pohodi, tradicionalno postavljanje klopotca, košnja, trgatev in kožuhanje (vse na star način), martinovanje, številne delavnice, predavanja in še in še. V letu 2005 smo izdali tudi turistično zloženko z naslovom Loče, s katero vabimo obiskovalce naših krajev v naše lepe Loče. Turistično društvo Studenec je postalo nepogrešljivi del lokalnega loškega utripa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Priloge:
MS Office Word 2003
turistično društvo Studenec Loče
29492_turisticnodrustvostudeneclocepredstavitev.doc (4,46 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TURISTIČNO DRUŠTVO STUDENEC LOČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.