Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.08.2018

jasno
Zvečer se bo povsod razjasnilo, ponoči bo precej jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
15°C | 32°C
sreda, 20.08.2018
14°C | 32°C
četrtek, 22.08.2018
15°C | 31°C
petek, 23.08.2018
15°C | 32°C
sobota, 24.08.2018
16°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
32°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Rogla-Pohorje InYourPocket


ŠPORT, TURIZEM

| |
24.08.2017      11:04
A A

Rogla-Pohorje InYourPocketDeli:

Poletja še ni konec in če ste dopust preživeli nekje v južnih krajih, je zdaj idealen čas, da raziščete ali ponovno odkrijete tudi domača hribovja. Letos je v ta namen, ne samo za potrebe turistov, ampak za raziskovalce užitkov na vseh področjih življenja, izšel eden najbolj zanimivih in aktualnih vodičev »Rogla-Pohorje InYourPocket«.

Skozi oči tujih novinarjev so v njem zapisane vse potrebne informacije o življenju in potepanju po destinaciji Rogla-Pohorje, ki jo sestavljajo občine Oplotnica, Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče. Opremljen je s praktičnimi nasveti, ki obiskovalcem naših krajev pomagajo pri odločnem korakanju in iskanju zanimivih ciljev – kulturnih in naravnih znamenitosti, restavracij, sprostitve, rekreacije in zabave. Na voljo je v angleškem jeziku.

Svoj izvod vodiča lahko poiščete pri turističnih ponudnikih in na turistično informacijskih centrih destinacije Rogla-Pohorje, pa tudi na distribucijskih mestih InYourPocket po vsej Sloveniji. Kmalu ga boste lahko brezplačno prenesli tudi s spletne strani InYourPocket.

Sicer pa so omenjeni vodiči vodilni evropski mestni vodiči (Times), ki že od leta 1992 posredujejo aktualne urbane informacije. InYourPocket je edinstven, ker je poln iskrenih in objektivnih mnenj, praktičnih informacij ter nasvetov za bralce iz prve roke.

Zato pohitite in poiščite pustolovščino v domačih krajih tudi zase, dokler je vreme tako idilično lepo!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenske Konjice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!