Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 17.01.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo ponekod na severu in vzhodu delno jasno, drugod pretežno oblačno, na Primorskem in Notranjskem tudi megleno. Ponekod bo občasno rahlo deževalo. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 6, na vzhodu in na Primorskem okoli 10 °C.
-1°C | 8°C
četrtek, 18.01.2018
-6°C | 8°C
petek, 19.01.2018
2°C | 7°C
sobota, 20.01.2018
0°C | 3°C
Opozorila
Torek, 16.1.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
8°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Selekcija U15 uvrščena na trunir med 8 ......


ŠPORT

| |
20.10.2014      8:44
A A

Selekcija U15 uvrščena na trunir med 8 najboljših!Selekcija ND Dravinja - U15
Selekcija ND Dravinja - U15
Deli:

V nedeljo, 19. 10. 2014 je Nogometno društvo Dravinja gostilo enega od četrtfinalnih turnirjev Nike Premier  Cup za selekcijo U15.

Turnir je bil dobro organiziran s strani domačega kluba in dobro obiskan. Končal se je odlično z vidika domačega kluba, saj se je naši selekciji uspelo uvrstiti v nadaljevanje tega tekmovanja, torej na polfinalni turnir in s tem med top 8 ekip v Sloveniji. To je eden večjih uspehov kluba. Naši  fantje so na koncu zasedli odlično drugo mesto z najvišjo zmago na turnirju.  Ekipa je bila odlično taktično vodena in deležna bučne podpore s tribun.

Prvo tekmo so remizirali s Celjani 0 : 0, neodločen rezultat 0 : 0 so doseli tudi z ekipo Maribora. V odločilni tekmi pa so naši eksplodirali in pokazali kdo je gospodar na konjiški Dobravi. Veržej so v odločilni tekmi premagali kar s 5:0 in tako dosegli najvišjo zmago turnirja, sebi pa priigrali top 8 v Sloveniji.

Znani so udeleženci polfinala Nike Premier Cup selekcije U15. Našim fantom bodo konkurenca še ekipe: Bravo Publikum, Domžale, Olimpija, Koper, Aluminij, Rudar Velenje in Maribor. Eminentni nasprotniki, kot nagrada našim fantom za ves trud, srčnost, nepopustljivost, ki so jo pustili na igrišču.

Iskrene čestitke fantom, trenerju Branetu Vodopivcu in na koncu tudi društvu za odlično izpeljan turnir!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
DOBRAVA PRI KONJICAH 2
Tel:(03) 575 42 70

Bodite prvi pri oddaji mnenja.